Western Area Open 27 Jul 2019 Hutton Moor LC

Categories

Competitors

NameGradeClubCategory Pos 
Cedric AUBERT1 KEaling JCMM-737.
Tibor BANYAI1 DHonto JCSM-733.
Tibor BANYAI1 DHonto JCMM-733.
Alex BEATTIE-LEWIS11 MMiddlesbrough JudoCB-553.
Callum BENNETT1 KDragons AcadCB-603.
Callum BENNETT1 KDragons AcadSM-601.
Francesca BIRRI1 KEaling JCCG-572.
Ethan BOLAND-WHITE1 DShepton JCCB-732.
Charlie BOND2 DUniv Of BathSW-571.
Clare BOWIE2 DKin RyuMW-631.
Meg BOWIE1 DKin RyuSW-573.
Trystan BOYNS1 KWest Penwith JCSM-817.
Trystan BOYNS1 KWest Penwith JCMM-815.
James BRADSHAW?Samurai Olympic3SM-902.
William BUSH1 DCheddar JCSM+1003.
Cerys CALLARD1 KSouth BrentSW-522.
Kamal CHAMBERS1 KMoberly JCCB-602.
Kyle CHAMBERS1 KMoberly JCCB-603.
Fintan CONNOR14 MKingsley SchCB-503.
Rhys CONNOR1 KRush JudoCB-661.
Kris DAVIES1 KYsgol JudoSM-81-
Kris DAVIES1 KYsgol JudoMM-813.
Shaun DAVIES2 DSamurai OlympicSM-732.
Shaun DAVIES2 DSamurai OlympicMM-731.
Owen DAVIS2 KBradley StokeCB-503.
Louis DELSOL1 DTeam Bath/OsakaSM-813.
Holly DEVALL13 MDragons AcadCG-631.
Holly DEVALL13 MDragons AcadSW-632.
Sean DINEEN2 DPinewood JCSM+1002.
Rhys Morgan ECKLEY1 DBangor UniversityCB-731.
Jasmin EDWARDS1 KDevizes JCCG-57-
Harri EVANS?Samurai OlympicSM-733.
Paul FARRANT1 DBishops Stortford JudokwaiSM-737.
Ion FIDOR2 DEaling JCSM-731.
Kern FOOT4 DShepton JCSM-81-
Ben FORD11 MKingsley SchCB-663.
Isabelle FOSTER7 MCraig Ewers AcadCG+702.
Sasha FOXON2 DPatchway JCSW-631.
Lewis FRYER1 KRush JudoCB-501.
Antonio GRECO2 DEaling JCMM-735.
Kate GREEN1 DDrake JCSW-575.
Cordelia GREGORY1 DSouth BrentSW-781.
Kenneth HARRIS1 DCaerphilly CougarsSM-1003.
Ben HAYES3 KWeston-Super-Mare3SM-903.
Ben HAYES3 KWeston-Super-MareMM-817.
Chandler HILL1 KTeam BathSM-813.
Sam HILL1 DKingsley SchSM-735.
Thomas HILL11 MShepton JCCB-813.
Brooke HISCOCKS7 MCraig Ewers AcadCG-573.
Matthew HUCKER4 DMidsomer Norton JCSM-811.
Thomas HUMPHREY2 DPenrose JCSM-1002.
William HUMPHREY1 KPenrose JCSM-663.
Takumi IKEDA10 MNewport JCCB-60-
Brandon JAMES16 MDragons AcadCB-502.
Barrie JONES2 DWeston-Super-MareMM-901.
Ellie KEARLEY1 DTonbridge JCSW-782.
Joe KEEN1 KBedminster JudokwaiCB-733.
Joe KEEN1 KBedminster JudokwaiSM-73-
Gerry LAKE1 DPlymouth JCMM-1003.
Millie LAKE4 KPlymouth JCCG+701.
Oliver LEE1 KMoberly JCCB-552.
Callum LYONS2 KClaire TaylorCB-813.
Michael MCGINN1 DChepstowMM-903.
Joseph MCNEILL1 DMiddlesbrough JudoCB-811.
Joseph MCNEILL1 DMiddlesbrough JudoSM-815.
Daniel MENSAH1 KMoberly JCCB-662.
Daniel MENSAH1 KMoberly JCSM-663.
Michael MENSAH2 DMoberly JCSM-735.
Pierre MICHELIN1 KSouth BrentCB-733.
Callum MINNIS2 KStroud JCCB-73-
Kaelin MOORE2 KSwindon JCCB-663.
Kaelin MOORE2 KSwindon JCSM-66-
Holly MORRIS3 KBradley StokeCG-571.
Alex MOSELEY1 KTaunton JCMM-817.
Silviu NASTASA1 DEaling JCSM-1001.
Paul O'CONNOR1 DSamurai OlympicSM-1003.
Paul O'CONNOR1 DSamurai OlympicMM-1001.
Ioan OHANLON13 MCardiff JACB-815.
Vladimir OLEINIC3 DEaling JCMM-811.
Vladimir OLEINIC3 DEaling JCSM-812.
Samson OMONUA3 DPinewoodSM+1001.
Samson OMONUA3 DPinewoodMM+1001.
Ben PEARCE1 DWessex JCCB-812.
Ben PEARCE1 DWessex JCSM-817.
Scott PEARCE1 DSM-662.
Ella PLUMMER1 KSwindon JCCG-632.
Ella PLUMMER1 KSwindon JCSW-633.
Jack RAKLANDER1 KDevizes JCCB-605.
Jack RAKLANDER1 KDevizes JCSM-60-
Martin RANCE4 DPinewood JCMM-812.
Leigh REMEDIOS1 KDevizes JCMM-733.
Jason RENDALL1 KPenrose JCSM-81-
Jason RENDALL1 KPenrose JCMM-815.
James RESEIGH1 DVale JCSM-661.
Josh RICHTER1 KBath JCCB-607.
Josh RICHTER1 KBath JCSM-60-
Amy RIDDLESDELL14 MVale JCCG-633.
Steven RIDLEY1 DShepton JCSM-737.
Steven RIDLEY1 DShepton JCMM-732.
Chloe ROBYNS-LANDRICOMBE1 DTeam BathSW-521.
Hannah ROGERS2 DTeam BathSW-783.
Francesca ROODE2 DBarnstaple JCSW-572.
Francesca ROODE2 DBarnstaple JCMW-632.
Francis SANDERSON1 DHayle Judo KwaiSM-73-
Francis SANDERSON1 DHayle Judo KwaiMM-735.
Victoria SHATTOCK1 KDurham Univ JC / Taunton JCSW-573.
Joshua SHIPP1 KBradley StokeCB-551.
Joshua SHIPP1 KBradley StokeSM-603.
Anton SHTERENLIKHT1 KBradley StokeSM-73-
Anton SHTERENLIKHT1 KBradley StokeMM-737.
Samuel SIMMONDS15 MTrowbridge & Bath Comm JCCB-607.
Brodie SKINNER13 MKingsley SchCB-60-
Josie SPARKS1 KPatchway JCSW-633.
Harry SPEDDING3 KWeston-Super-Mare3SM-901.
Hayden STITCH4 KWeston-Super-MareCB-73-
Jason STITCH1 KWeston-Super-MareMM+1002.
Dimitar STOYKOVNOVWeston-Super-MareMM-903.
Stoyan STOYNOV6 KWeston-Super-Mare3SM-90-
Luke TAVENER2 DPatchway JCSM-815.
Luke TAVENER2 DPatchway JCMM-813.
Kevin TAYLOR1 KWeston-Super-MareMM-1003.
Ryan TAYLOR4 KWeston-Super-MareCB-60-
Robert THOMSON1 DNeylandMM-902.
David TOWNSEND11 MStewarts JudoCB-605.
Roberta TURTON9 MStroud JCCG-573.
Adam VOSPER1 KSouth BrentCB-601.
Adam VOSPER1 KSouth BrentSM-602.
Kristen WARR1 KTaunton JCSM-81-
Sam WATSON1 DEdgewood JCSM-603.
Mark WILD1 DKingsley SchSM-66-
Gareth WILLIAMS1 KKingsley SchSM-73-
Geraint WILLIAMS4 KSamurai OlympicMM+1003.
Harry WILLIAMS7 MStroud JCCB-60-
Jamie WOLFENDALE1 DDowty JCMM-1002.
Bethany WOOD11 MRush JudoCG-633.
Natasha WYLIE1 KRoyal Navy JudoSW-783.